Hakkımızda

59 yıllık tecrübeyle , 30.000 m2lik alana kurulu tesiste modern makine parkuru ile geniş üretim portföyü

Demirören Ağır Metal Sanayi A.Ş. 1962 yılında O.Malak adı altında LPG tüp imalatı ile üretim serüvenine başlamış olup, bu isimle 1996 yılına kadar üretimine devam etmiştir. 1996 yılından itibaren firma ismi Demirören Tüp Fabrikası olarak değiştirilmiştir. 2000 yılından itibaren bünyesine tüp imalatı yanı sıra LPG ve akaryakıt tanklarının üretimini de katarak ağır sanayi hamlesini başlatmıştır. 2010 yılından itibaren ismini de Demirören Ağır Metal Sanayi A.Ş. olarak değiştirmiştir. Tesisini 10.000 m2’den 20.000 m2’ye çıkararak dev bir tesis haline getirmiş ve ağır sanayinin gerektirdiği bütün teçhizatları bünyesine katarak ürün ve imalat portföyünü geliştirmiştir. Günümüzde de aynı isim ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Vizyon

Demirören Ağır Metal Sanayi A.Ş. olarak başarıyla uyguladığımıza inandığımız kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet anlayışımızı her geçen gün biraz daha geliştirerek uluslararası düzeyde kabul görmüş yeniliklere öncülük eden sektöründe lider ve örnek alınan bir şirket olmayı hedeflemekteyiz.

Misyon

Demirören grubu olarak ağır metal sanayi sektöründe ülkemiz ekonomisine önemli kazanç sağlamayı görevimiz olarak görmekteyiz. Sektöründe haklı bir saygınlığa ulaşmış Demirören Ağır Metal Sanayi A.Ş. müşterilerinin memnuniyetini ve mesai arkadaşlarının mutluluğunu ön planda tutan değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek işin her aşamasında uygulayan, çevreye duyarlı, çalışanların eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan, sürekli kendini geliştiren ve yenileyen öncü bir kurum olmayı amaç edinmiştir.

TARİHÇE
1962

Kuruluş: «O. Malak»
Tüp imalatı

1996

«Demirören Tüp Fabrikası»
LPG tüp imalatı

2000

LPG ve Akaryakıt Tank üretimi

2010

«Demirören Ağır Metal Sanayi»
Ağır sanayi üretimine geçiş