Faaliyetlerimiz

Bombe İmalatları

Tüm dünyada yüzlerce tank, silo, basınçlı kap ve kamyon tankları üreticisi bulunmaktadır. Bu şirketlerin çoğu, ürünlerini tamamlamak için çeşitli türlerde, boyutlarda ve özelliklerde bombeli uçlar üretmeli veya tedarik etmelidir.

Günümüzde endüstride birçok tip ve boyutta bombeli uç kullanılmaktadır. Bu bombeli uçlar farklı şekillerde üretilir ve her yöntemin artıları ve eksileri vardır. Bu yöntemler, sıcak ve soğuk şekillendirme, derin çekme bombelerin şekillendirilmesini içerir.

En yaygın yöntem, üreticilere günümüzün rekabetçi pazarında gerekli olan son ürünün esnekliğini, yüksek üretkenliğini ve kalitesini sağlayan bir teknik olan bombeleme ve flanşlama olarak adlandırılır. Bir bombeleme ve kenar kesme hattı, düz, konik, standart, torisferik, yarı eliptik veya elipsoidal olsun, herhangi bir şekildeki bombeleri oluşturabilir.

Firmamızda 3 mm’den 30 mm kalınlığa ve Ø750 mm’den Ø5000 mm çapa kadar olan bombeler üretilebilmektedir.

Bombe Çeşitleri:

1. Az derin bombe
2. Eliptik bombe
3. Torisferik bombe
4. Kenarsız bombe
5. Düz bombe
6. Konik bombe
7. Yarım küre bombe (Yaprak bombe)

İLGİLİ PROJELERİMİZ VE GALERİ

No data was found

Hizmet Talep Formu

(İletişim Formumuz aracılığı ile bize ulaşmanız durumunda sizden gelen taleplerin karşılanması amacıyla kimlik, adres bilgileriniz, firma bilginiz ve talep içeriğiniz veri sorumlusu sıfatı ile Demirören Ağır Metal Sanayi A.Ş. tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgi almak için Aydınlatma Metnimizi inceleyiniz.)