Faaliyetlerimiz

Akaryakıt Depolama Tank İmalatları

Akaryakıt depolama tankları, petrol ürünleri veya diğer akaryakıt ürünlerinin depolanması için kullanılan kapalı tanklardır. Bu tanklar genellikle yer altına gömülmüş veya üst düzeyde kurulum yapılmış olabilirler.

Akaryakıt depolama tankları için kullanılan malzemeler çeşitlilik gösterebilir. Bununla birlikte, genellikle çelik, alüminyum, fiber veya polietilen gibi malzemeler tercih edilir.

Firmamızda çelik, akaryakıt depolama tankları için kullanılan malzemedir. Çelik tanklar, yüksek dayanıklılık ve uzun ömürleri nedeniyle tercih edilirler. Akaryakıt tankları fabrikamızda yeraltı ve yerüstü 20 m3’ten 40 m3’e kadar tek ve çift bölmeli ve çift cidarlı olarak TS EN 12285-1 standardına uygun olarak üretilmektedir.

İLGİLİ PROJELERİMİZ VE GALERİ

Hizmet Talep Formu

(İletişim Formumuz aracılığı ile bize ulaşmanız durumunda sizden gelen taleplerin karşılanması amacıyla kimlik, adres bilgileriniz, firma bilginiz ve talep içeriğiniz veri sorumlusu sıfatı ile Demirören Ağır Metal Sanayi A.Ş. tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgi almak için Aydınlatma Metnimizi inceleyiniz.)